Úplně nové 100W

Úplně nové 100W

Jsme rádi, že se zajímáte o naše příspěvky. Rádi bychom Vás informovali o všech našich novinkách ještě svižňeji a pohodlněji. Aktuality Vám můžeme zasílat přímo na Váš e-mail, nebo nás můžete sledovat na sociálních sítích. Stačí se jen zaregostrovat ZDE. Jako registrovaný člen budete mít řadu výhod, například odměny za doporučení. 

Změnili jsme naše stránky 100webů, ale to není ta podstatná změna. Podstatné jsou naše weby. 100W prošli mohutným procesem omlazení a výsledkem je web, který má tu nejširší možnou integraci se sociálními sítěmi a nejpropracovanější prostředky pro internetový marketing, jaký je ve světě k mání. Zde je tedy výčet těch hlavních změn:

Ve 100W webu nyní můžete jakýkoliv Váš obsah automaticky inzerovat do všech Vašich sociálních sítí. Můžete jej automaticky z Vašeho webu publikovat do profilu, skupiny nebo stránky Facebooku, na Twitter, Google+, LinkedIn, Xing, Tumblr, Instagram, Pinterest, Medium, Torial, Flickr, Digo a Reddit. Přidali jsme nový typ galerie přímo do Vašeho blogu a nastavení pro všechny Vaše rozkliknutelné obrázky, které jim přidá sdílecí ikony sociálních sítí a poznámky Facebook. Nechybí samozřejmě vlastní sociální ikony na Vaše profily, které si můžete pověsit kam potřebujete, nebo sdílecí ikony na miniatury příspěvků v seznamu blogu.

To ale není vše. Mysleli jsme i na import sociálních vláken do Vašeho webu a přidali jsme funkce pro zobrazování typu galerie. Přímo do Vašeho webu si tak můžete nastavit automatický loader příspěvků z Facebooku, Instagramu a Twitteru. Změny se také dotkly modulu pro sociální ikony ke sdílení obsahu. Tento modul jsme celý vypustily a nahradili jej novými integrovanými funkcemi, díky nimž můžete sociální ikony pro sdílení umisťovat nejen pod příspěvky a stránky, ale kdekoliv v šabloně Vašeho webu, v oblasti widgetu, nebo jako plovoucí ikony. Při tom můžete sledovat analytiku klikání a průchodu rovnou ve Vašem vebu přes jednoduchý ovládací panel. Váš web se tak může stát přímo součástí sociálních sítí a komunikovat s nimi zcela automaticky.

Obrovskou změnou také prošly moduly pro správu událostí. V novém 100W máte k dispozici mnohem více funkcí s možností naprosto svobodně nastavit vzhled jakékoliv části obsahu události jako je stránka události, výpisy událostí, stránka organizátora, místa konání a dokonce rezervaci vstupenek. Spojením funkcí několika prvků jsme Vám tak dali do rukou ten nejpokročilejší nástroj pro správu událostí co je na trhu.

Facelifting neminul ani marketingové nástroje. Dřívější modul pro tvorbu reklamních bannerů se stal součástí integrovaného nástroje díky němuž můžete spravovat vlastní reklamu, sociální ikony a e-mailová upozornění. Díky Opt-inům tak můžete aktivně sbírat údaje o návštěvnících Vašich stránek a dělat z nich Vaše odběratele a fanoušky. Kvůli tomuto integrovanému nástroji také naše 100W nadobro opustily moduly pro tvorbu zasouvacích upozornění a plovoucích menu. Nyní máte vše na jednom místě a můžete spravovat i automatické chování těchto prvků. Standardem je samozřejmě dokonalá analytika přes Google Analytics a pokročilá správa SEO.

Novým bonusem ve 100W je nástroj pro marketing partnerství (Affiliate). Ti z Vás, kteří se aktivně zabývají marketingem dobře znají moc tohoto způsobu marketingu a možná se sami stali partnery některých affiliate webů, třeba přes Google, nebo Seznam. Nyní ale máte ve Vašem novém webu k dispozici tento nástroj přímo pro sebe, a můžete tak partnerství aktomaticky nastavovat těm, kteří budou šířit Vaši reklamu. Jinými slovy, do Vašeho 100W jsme Vám postavili jakýsi miniseznam / minigoogle. Samozřejmě nechybí ani perfektně vyladěné uživatelské CRM, které jsme posílili o nové Opt-inové služby.

Je toho mnohem více než by se vešlo do jediného článku, ale nejde vynechat alespoň pár dalších lahůdek: integrovaná databáze statisíců obrázků, které můžete volně používat ve Vašich stránkách, nástroj na „zabarvení“ map v celém Vašem webu, který přináší desetitisíce barevnách vzorů, nová nastavení pro Vaše média a generátor logotypů, díky němuž si přímo uvnitř Vašeho webu můžete během pár minut vygenerovat vlastní nové logo, pokud je už nemáte. Takže, co takhle zkusit náš / Váš nový web?

Zvolte si rovnou některý z webů:

Web Crystal Cut je zaměřený produktově. Vzhled je velmi snadno přizpůsobitelný. Web má spoustu úžasných funkcí, za které byste jinde platili…
Web Rest jsme navrhli tak, aby odpovídal nejnovějším požadavkům na stylové barové a restaurační stránky. Můžete si jej ale samozřejmě…
Impres je web, který využívá všechny formy obsahu, které jsou v redakčním systému k dispozici. Je ideálním řešením pro ty,…
Photo je web, určený uživatelům, kteří se zabývají obrázky v nejrůznější podobě. Použité titulní obrázky příspěvků a stránek mají v…
Top