Integrace sociálních sítí do 100W

Sociální sítě zachycují až 70 % aktivity všech uživatelů internetu. Využití potenciálu sociálních sítí ke zvýšení viditelnosti je proto v dnešní době velmi důležitou marketingovou strategií. Weby 100W Vám umožní využít tento potenciál naplno! Pokud potřebujete propagovat svoji službu nebo zboží, sociální marketing se stane Vaším velkým pomocníkem.

 Exporty do sociálních sítí

100W Vám umožní lehce nastavit exporty Vašich příspěvků, novinek nebo blogu do účtů, stránek a skupin sociálních sítí. Můžete automaticky exportovat obsah svého webu pod sítě Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Xing, Tumblr, Medium, Torial, Instagram, Pinterest, Flickr, Diigo, a Reddit.

Stačí si jen zřídit účty a profily na příslušných sociálních sítích a Váš web na tyto sítě napojit. Nemusíte se o nic starat, Váš obsah se přímo z webu jednoduše vyexportuje do všech sítí, které si nastavíte. I když nebudete aktivně tyto sítě udržovat, přesto budete vidět a zvýšíte automaticky zpětnou odkazovost na Váš web. Taková služba je k nezaplacení!

 Importy ze sociálních sítí

Zajistit si živý a atraktivní obsah na vlastním webu je stejně důležité jako samotná reklama. Díky možnosti importů ze sociálních sítí si takový obsah můžete snadno zajistit. Pokud raději publikujete na Facebooku nebo Twitteru, můžete veškerý obsah své stránky na sociální síti importovat přímo do Vašeho webu, a ten se postará o automatickou aktualizaci tohoto obsahu.

Můžete si například pod svým sociálním profilem vybudovat několik skupin nebo stránek a ty nechat spravovat některého z Vašich zaměstnanců. Veškeré novinky se pak automaticky zobrazí i na zdi Vašeho webu a Vy máte jistotu, že Vaši zákazníci nebudou o nic ochuzeni a na Vašich stránkách najdou vždycky vše, co potřebují.

 Sociální ikony

Velmi důležitou metodou, jak dát ostatním lidem vědět o Vašem produktu, je sdílení informací. Pokud chcete Vaše informace rozšířit do co nejširšího okruhu, je nejlepší nechat je sdílet kýmkoliv, kdo navštíví Váš web. Sdílení Vašeho obsahu na sociálních sítích je jednou z nejdůležitějších marketingových strategií. 

Weby 100W Vám umožní přidat like ikony a sdílecí ikony k jakékoliv stránce nebo příspěvku na Vašem webu, nebo přímo k panelu celých stránek, pokud chcete sdílet celý web. Stejně tak si můžete nastavit sdílení přímo k Vašim fotografiím, obrázkům, nebo videím. Návštěvníci Vašich stránek tak mohou na svých profilech sdílet pouze ten či onen obrázek, který povede přímo na Vaše stránky! Ke každým sdíleným ikonám také můžete sledovat statistiky sdílení a následování a mapovat si tak aktivitu Vašich potenciálních zákazníků. Sdílet můžete do sítí: Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Reddit, LinkedIn a Vkontakte. Média můžete sdílet sítím: Facebook, Twitter, Pinterest, Houzz, Google+ a Tumblr. Není úžasné, kde všude můžete být vidět díky aktivitě náhodných návštěvníků? Samozřejmě, o atraktivitu Vašeho obsahu už se musíte postarat sami.

Sociální odkazy a další ikony plné akcí

Weby 100W mají samozřejmě vestavěny i funkce pro vkládání sociálních odkazů. Pokud máte účet na některé sociální síti, dokážete do jakékoliv části Vašeho webu snadno umístit ikonu s odkazem na tento Váš účet. Můžete tak své návštěvníky provést i přímo po Vašich sociálních účtech. Sociální odkazy můžete vkládat také jako standardní informace k profilům Vašich zaměstnanců, partnerů nebo projektů. 

Sociální ikony, které můžete nastavit jako pevný blok po sraně webu nebo jako součást menu či příspěvku, mohou mít různé funkce. Mohou sloužit jako panel hodnocení uživatelů, odkazy ke sdílení nebo odkazy na přiřazená sociální média. A samozřejmě, že ikony pro sdílení příspěvku můžete snadno umístit i na miniatury zobrazované v katalogu nebo vyhledávání. Neexistuje funkce propojení se sociálními sítěmi, kterou by 100W nezvládly!

Vyberte si už nyní svůj nový 100W web nadupaný marketingovými a sociálními funkcemi!

Top