Podpora při řešení problémů

Dříve než využijete naší podpory, pročtěte si podrobně návod k Vašemu webu, který můžete naleznout zde. Je docela pravděpodobné, že odpověď na Vaši otázku, nebo řešení Vašeho problému najdete právě v návodu.

Pokud Váš problém nejde vyřešit návodem, použijte následující kontaktní formulář podpory. Pro využití systému podpory musíte být přihlášeni ke svému účtu! Pokud nejste přihlášeni, neobjeví se Vám formulář pro zadání dotazu. Přihlásit se můžete zde. Při zadávání dotazu popisujte problém věcně a přesně, zkrátíte tím čas vyřízení Vaší záležitosti. Dávejte také pozor, abyste zvolili správné oddělení podpory, které se týká Vašeho problému. Ušetříte tak čas při jeho řešení.

Na mail, který Vám zašle systém podpory neodpovídejte, jeho úkolem je Vás pouze informovat. V případě potřeby Vás budeme kontaktovat sami. Pokud budete chtít na naši zprávu reagovat, proveďte to opět přes tento systém podpory. Vzájemná komunikace je Vám na těchto stránkách k dispozici. Po vyřešení Vašich potíží Vám přejeme mnoho zdaru s Vaší vlastní produkční prací na webu 100W.

Nejste přihlášeni Pro přístup k této stránce se prosím přihlašte
Top