Potíže s autorizací

Na tuto stránku jste se mohli dostat tím, že jste kliknuli na odkaz v hlavičce Vašeho webu, který Vás upozorňuje, že Váš web není autorizován. Není třeba panikařit, nic se neděje, vše půjde rychle napravit.

Nejdříve se musíte dostat do administračního rozhraní Vašeho webu. To je velmi jednoduché. Do řádku URL hned za adresu Vašeho webu vepište „/wp-admin“. Řádek URL je políčko úplně nahoře ve Vašem prohlížeči, kam píšete adresy webů, které chcete navštívit, např. www.google.com. Adresa Vašeho webu je pak celý název Vaší domény, např. www.mojefirma.cz. Místo nápisu „mojefirma“ si dosaďte Vaši vlastní doménu.

Když jste zadali za Vaši adresu „/wp-admin“ a stisknuli enter, zobrazí se Vám přihlašovací formulář. Napište svoje přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Vaše jméno a heslo jste si zvolili při instalaci / úpravách Vašeho webu, nebo Vám bylo zasláno. Je pro Vás velmi důležité a bez něj nedokážete Váš web ovládat. Pokud se nějakým nedopatřením stalo, že jste si Vaše jméno a heslo nezapsali, nebo nenastavili, budete muset web 100W nainstalovat znova, nebo se obrátit na systém podpory. Můžeme Vám v tom případě za určitých podmínek pro Váš web zřídit nový účet, aniž by se musel přeinstalovávat.

Jakmile se přihlásíte do Vašeho webu, nahraje se Vám administrační rozhraní. V levém menu si klikněte na odkaz „100W Autorizace“. Objeví se Vám stránka s jednoduchým formulářem pro autorizaci Vašeho webu. Do políčka „Licenční klíč“ zkopírujte klíč, který jste obdrželi mailem po uhrazení Vašeho webu. Zpravidla se jedná o nesourodý řetězec znaků, proto doporučujeme tento klíč vložit pomocí funkce „kopírovat“ a „vložit“. Pokud nemáte licenční klíč, kontaktujte naši podporu a požádejte o jeho zaslání. V takovém případě nezapomeňte uvést variabilní symbol z Vaší faktury, nebo číslo objednávky které poslouží k identifikaci Vaší licence.

Jakmile tento kód vložíte do formulářového pole, stačí už jen stisknout tlačítko „Aktivovat“ a problém by měl být vyřešen. Pozor, toto tlačítko už víckrát nespouštějte! Mohlo by dojít k vícenásobnému pokusu o autorizaci, který by mohl Vaši licenci opět zablokovat! Pokud by došlo k zablokování licence, kontaktujte naši podporu, a Váš web Vám na dálku odblokujeme. Váš licenční klíč je jedinečný, a slouží k autorizaci pouze Vašeho webu. Proto si jej také chraňte, a nesvěřujte jej cizím osobám.

Věříme, že pro Vás byly tyto rady užitečné, autorizace Vašeho webu proběhla rychle a hladce a Váš nový web už běhá jak má. Pokud Vaše potíže přesto přetrvávají, nebo se vyskytla okolnost, kterou nedokážete sami vyřešit, kontaktujte naši podporu Zde.

Top