Sensitive

Sensitive je lehký univerzální web, který si velmi snadno upravíte přesně podle Vašich představ. Jeho vzhled je přizpůsoben responzivnímu zobrazení a redakční systém obsahuje spoustu nástrojů pro vytváření a správu libovolného obsahu. Stačí jen pár rychlých úprav a budete mít vlastní moderní web šitý na míru. Pro práci se Senzitivem rozhodně nepotřebujete žádné programátorské schopnosti.

Pokud se rozhodnete využít některé z jeho vestavěných profesionálních funkcí jako je např. CRM (systém pro práci se zákazníky), můžete z něj vytvořit mocný nástroj marketingu.
Sensitive je moderní web s responzivním vzhledem a spoustou užitečných funkcí. Rozhodně nejde jen o šablonu nebo neúplný web. Sensitive je našlapaný funkcemi, celý v češtině a s kompletním obsahem, který nemusíte složitě tvořit – stačí jej pouze přepsat. Web jsme pro Vás připravili v několika balíčcích, které uspokojí začátečníky i náročné zákazníky. K webu připojujeme unikátní hosting, který zahrnuje i údržbu a aktualizaci Vašich stránek. Jde o službu, která Vás zbaví spousty technických starostí, abyste se mohli soustředit pouze na to, co je pro Vás opravdu důležité: Váš obsah a komunikace se zákazníky.

Cut
Top